HAKKIMIZDA

  • HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Ülkemizin önemli sorunlarından birisi olan trafik kazalarında her yıl çok sayıda insan yaşamını yitirmekte, binlercesi yaralanmakta ve sakat kalmaktadır. Trafik kazalarında ayrıca kazaya karışan araçlar ve yol yapıları büyük zarar görmekte, bunların onarımı ve yenilenmesi milli kaynakların israfına yol açmaktadır.

Firmamız, Türkiye’de trafik kazalarındaki can ve mal kayıplarının, yaralanma ve sakatlıkların önlenmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Sürücü veya yaya olarak trafiğe katılanların diğer yol kullanıcılarına ve çevreye saygılı olmaları, trafik kurallarına ve adabına uygun davranmaları konusunda farkındalık yaratmak en önemli hedefimizdir.

Firmamız, araç sürücülerinin ve sürücü adaylarının trafik kuralları ve yasalar hakkında bilgilerini güncellemelerine ve sürücülük sınavlarını başarıyla geçmelerine destek olmak üzere kurulmuştur. Türkiye’deki trafik eğitimi için kullanıcılara sunulan uygulama ve yayınların benzerleri kısa süre içerisinde İngiltere, Yunanistan ve Azerbaycan'da hizmete girecektir. Trafik eğitiminde internet kullanımı, telefon ve bilgisayar uygulamalar konusunda bir dünya markası olmayı hedeflemekteyiz.

Trafiğin en güvenli olduğu Avrupa ülkelerinde sürücü eğitmenliği tecrübesine sahip trafik uzmanlarının desteği ile  www.trafiksayfasi.com isimli internet sitesi hazırlamış ve hizmete sunulmuştur. Sürücüler ve sürücü adayları güvenli sürüş teknikleri ve trafik kuralları hakkındaki güncel bilgilere internet sitemizden ve telefon uygulamalarından kolayca ulaşabileceklerdir.

Tecrübelerinizi ve fikirlerinizi bizimle paylaşmanız, innternet sitemizdeki trafik eğitiminin daha da iyileştirilmesina katkı sağlayacaktır. Tecrübe, fikir, eleştiri ve şikayetlerinizi trafiksayfasi@gmail.com e-mail adresine gönderebilirseniz.